Kræsjkurs i Mikroøkonomi - SMØ1001

Kræsjkurs i Mikroøkonomi med Econa NTNU, den perfekte eksamensforberedelse! Vi serverer pizza før kurset starter så alle er klare for å få med seg det viktigste innen faget Mikroøkonomi SMØ1001.

Påmelding

Påmelding

Ved kurspåmelding samtykker du til at persondata relatert til kursdeltagelsen lagres og forvaltes av Econa.

Econa NTNU arrangerer kræsjkurs i mikroøkonomi SMØ1001 den 19 mai kl 17-19. Det vil bli servert pizza før kurset starter, så kjører vi en liten pause halvveis inn i kurset. Kræsjkurset vil ha fokus på særlig eksamensrelevante temaer.

Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

For at du skal få en best mulig brukeropplevelse, bruker vi informasjonskapsler til å hente inn statistikk om hvordan nettstedet brukes. Les mer om informasjonskapsler.