Vil du være med og teste Econas nye digitale karrieretilbud?
Econa har inngått et samarbeid med AS3 om en digital karriereplattform, og nå søker vi testbrukere. Bli med å få tilgang til et bredt spekter av e-læringskurs, artikler og verktøy. Vi søker deltakere i alle stadier av karrieren - fra studenter til toppledere.

Enten du er midt i karrieren eller jakter på din første jobb, om du er leder eller har lyst til å bli det, om du trives i jobben eller er på utkikk etter en ny, om du er utbrent eller topp motivert – Som testbruker vil du finne innhold og verktøy midt i blinken for deg. Vi har et begrenset antall plasser, så meld din interesse før 8. desember.
Meld deg på som testbruker her!
Husk å oppgi fullt navn og telefonnummer i e-posten.
Testbrukerne får tilgang til en egen portal for personlig og karrieremessig utvikling:
- Et bredt spekter av e-læringskurs
- Live webinarer hver uke
- Artikler, videoer, presentasjoner, m.m. om mange forskjellige temaer knyttet til karriere og ledelse
- Et profesjonelt CV -verktøy
- En egen jobbsøkerportal som samler ledige stilinger fra de største portalene i Norge
Testperiode desember - mars
Vi vet at mange bruker romjulen til å tenke på karrieren, og testperioden er fra midten av desember til mars. Du bestemmer selv hvor mye du vil bruke portalen i perioden.
Det vi trenger av deg er følgende:
- At du bruker portalen med jevne mellomrom, går inn og tester modulene du tenker er relevante for deg.
- Svarer på 2 undersøkelser du vil få tilsendt på e-post, i desember og mars.
- Deltar på 2 digitale fokusgrupper (varighet 1 time) i januar og februar.
Dette får du
Tilgangen til karriereportalen vil gi deg verdifull læring uansett hvor i karrieren du er. Som takk for at du deltar i piloten vil du også få:
- Boken «Karrieredesign» av Agnete Ellingsen.
- Du er med i trekningen av individuell karrierecoaching fra AS3. Tre vinnere får hver 4 timer karrierecoaching innenfor valgfritt tema. Pakken har en verdi på kr. 22.000,-
Noe for akkurat deg?
Du vil ha god nytte av portalen dersom du kjenner deg igjen i noe av dette:
- Du har lederansvar, og ønsker å bli en enda bedre leder
- Du har lyst til å bli leder
- Du har vært i arbeid en stund og lurer på ditt neste karrieresteg
- Du planlegger en styrekarriere
- Du er nysgjerrig på om du er på rett hylle i livet
- Du er stresset på jobben og strever med å finne tid til å levere på alle oppgavene og oppfylle kravene som stilles
- Du trenger hjelp til å lage en god CV og skrive en søknad som skiller seg ut
- Du sliter med å finne gode argumenter for å selge deg selv på jobbintervju
- Du er student og lurer på hvordan du skal bygge karriere
Vi har et begrenset antall test-plasser. Meld din interesse her innen 8. desember.
Ikke medlem i Econa?
Hvis du ønsker å være testbruker, og ikke er medlem, kan du melde deg inn her. Vi spanderer medlemsavgiften for desember.