Julebord på Strand Hotel

Econa Arendal har gleden av å invitere til et uformelt julebord. Vi ønsker å møtes før den travle førjulstiden. Styret vil legge frem forslag til neste års aktiviteter, noe vi håper kan bli et samtaletema rundt middagsbordet.

Påmelding

Påmelding

Ved kurspåmelding samtykker du til at persondata relatert til kursdeltagelsen lagres og forvaltes av Econa.

Menyen for kvelden:

  • Gravet og bakt laks, dill og flatbrød.
  • Klassisk svineribbe, medisterkake, hjemmelaget rødkål, kokte poteter og Badehotellets julesaus.
  • Karamellpudding med brente mandler og krem eller riskrem med rød saus

Send mail til kristin_spanne@hotmail.com om det er noen allergier som må tas hensyn til!

Vi ser frem til å møtes over en tallerken deilig julemat.

Transport: Dersom du ønsker at vi skal sette deg i "taxi-gruppe", gi beskjed, så skal vi dele kontaktinformasjon for de som naturlig kan dele en taxi. 

NB: Om du er forhindret fra å delta må dette meldes fra om så tidlig som mulig. Om vi ikke får avbestilt fra arrangør må kostpris betales. 

Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

For at du skal få en best mulig brukeropplevelse, bruker vi informasjonskapsler til å hente inn statistikk om hvordan nettstedet brukes. Les mer om informasjonskapsler.